úvod | tisk | napište nám
Jak efektivně utrácet za internetovou propagaci

Zvyšování kvality služeb – nové certifikace 2016

01.08.2016  |  Neofema s.r.o.

Bývá dobrým zvykem, že se každý snaží zlepšovat v tom, co dělá.

Pekař objeví nové recepty, nabídne originální pečivo. Lékař se vzdělává celý život, proto ho nové technologie posunují k dalším možnostem operací a záchraně životů. Každá profese se může vykonávat lépe, pokud vám není jedno, jak svou práci děláte. Práce by nás měla bavit, naplňovat, protože přináší něco užitečného a prospěšného nám i okolí. NEOFEMA se tímto heslem řídí, proto dbá na zkvalitňování všech služeb, které vám nabízí.

V letošním roce se můžeme pochlubit dalšími 9 certifikáty, které se nám podařilo úspěšně složit. Byla to sice cesta náročná, ale výsledek jistě stojí za to! Certifikovaný partner Google vám vždy nabídne mnohem promyšlenější strategii šitou na míru. Chceme vaší spokojenost. Neustále sledujeme nové trendy, proto vám pomůžeme zvýšit návštěvnost, povědomí o značce nebo rovnou konverzi. Máme k tomu nejen znalosti, ale i správné Google nástroje, statistiky a analýzy. Ve svém středu máme ty nejlepší na správu kampaní, optimalizaci nákladů, efektivitu vynaložených prostředků i následné rozbory statistik s doporučením jak dál. Spolupracujeme přímo se společností Google, takže jsme v centru dění nových změn, nastavení trhů, inovací a odborných školení. Nic nám neunikne, protože o tom víme dříve než ostatní. Spolehněte se na nás.

Odznak Google Partner prokazuje, že Neofema s.r.o. absolvovala certifikační zkoušky služby Google a disponuje aktuálními znalostmi. Jinými slovy, odznak si musela zasloužit a nyní může vystupovat jako odborný poradce.

Společnost Google nám udělila navíc extra certifikát/specializaci na reklamu ve vyhledávání, protože se v této oblasti neustále vzděláváme a kvalifikujeme mezi špičky v oboru.

Prokázali jsme odborné znalosti v oblasti základního a pokročilého vyhledávání kampaní, včetně osvědčených postupů pro tvorbu, správu, měření a optimalizaci vyhledávání reklamních kampaní v celé vyhledávací síti.
Zdroj: google.com/partners/

Potřebujete pomoci s inzercí, propagací či návštěvnosti? Hledejte vždy Google Partnera. Certifikované firmy se úzce specializují na jednotlivé oblasti online marketingu a mohou vám odborně pomoci.

 

Naše certifikace:

AdWords Fundamentals Search Advertising

Pomůžeme vám vytvářet a optimalizovat reklamy, které se zobrazují ve Vyhledávání Google. Poradíme také vhodnou strategii používání klíčových slov a jak na plánování rozpočtu.

Display Advertising

Vytvoříme působivé vizuální reklamy, které osloví potenciální zákazníky na více než dvou milionech webů a v 650 000 aplikací.

Video Advertising

Potřebujete pomoci s implementací a optimalizací kampaní s videoreklamami na YouTube? Není problém, uvidíte.

Shopping Advertising

Pomůžeme umístit vaše produkty ve Vyhledávání Google, nastavit inventář ve službě Merchant Center a vytvářet kampaně v Nákupech Google.

Mobile Advertising

Certifikací v oblasti mobilní inzerce vám oslovíme potenciální zákazníky na mobilních zařízeních prostřednictvím textových a grafických reklam, videoreklam a reklam HTML 5.

Google Analytics individual qualification

Zkouška Google Analytics IQ prověřila naše znalosti z digitální analytiky i služby Google Analytics.

Digital marketing

Naši specialisté využívají všechny dostupné sociální sítě pro efektivní online marketing.

 

Štítky: seo

Reference

Štítky

Naše nabídka

- Profesionální tvorba www 
- Elektronický obchod
- E-marketing, SEO, PPC
- E-commerce, Intranet, Portály
- Webhosting, konzultace, poradenství
- Grafika, loga, design, tisk

 
Více informací
 
 
Novinky | Naše reference | Naše nabídka | Kontakt | Otázky a odpovědi