úvod | tisk | napište nám
Jak efektivně utrácet za internetovou propagaci

SEO od Neofemy

 


SEO je základní nástroj pro budování návštěvnosti a v dnešní době neodmyslitelně patří ke každé větší firemní www s obchodním zaměřením.SEO je složitější, ale v dlouhodobém měřítku levnejší a stálejší varianta propagace firmy než PPC.

Pokud potřebujete poradit Kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme.

 


Základní informace k SEO

Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače) je soubor velkého množství kroků upravování webových stránek tak, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro vyhledávače (Google, Seznam atd.). Pro každý web se stanovují jiné postupy. Cílem je získat vyšší návštěvnost z vyhledávačů na taková slovní spojení nebo slova, která lidé opravdu hledají a souvisí s oborem Vašeho podnikání.

Nezajímá Vás tedy návštevnost ze slova "sex" nebo první pozice ve vyhledávání, i když by přišlo lidí hodně. Není potřeba mít 10 tisíc návětěv - jde o získání kvalitní návštěvy, která má už předem o Vaše zboží nebo služby zájem.

SEO techniky jsou přínosné nejen pro vyhledávače, ale i pro běžné uživatele. Pomocí SEO úprav se web celkově neustále zlepšuje podle aktuálních standardů internetu. Neplatí se zde za proklik, ale paušálně za obecnou práci SEO oddělení.


SEO není v žádném případě jednorázová činnost, protože neustále reagujeme na tyto aspekty:

SEO není práce na 1 hodinu měsíčně a pokud někdo nabízí SEO pro www za 1.000,- měs. je to podezřelé, když ani nezná Vaši www, neudělá si analýzu klíčových slov atd. Obecně se kvalitní SEO práce u top SEO firem v ČR pohybují 4-15tis./měsíčně a záleží na konkurenci v daném prostředí.


Co se dělá a jak se postupuje:

Jak tedy nastartovat SEO:

Pokud chcete více informací přečtě si další články nebo nás kontaktujte.

 
 
Zvýšení návštevnosti Zvýšení počtu zpětných odkazů
 

Štítky: seo

Reference

Štítky

Naše nabídka

- Profesionální tvorba www 
- Elektronický obchod
- E-marketing, SEO, PPC
- E-commerce, Intranet, Portály
- Webhosting, konzultace, poradenství
- Grafika, loga, design, tisk

 
Více informací
 
 
Novinky | Naše reference | Naše nabídka | Kontakt | Otázky a odpovědi