úvod | tisk | napište nám
Jak efektivně utrácet za internetovou propagaci

Fotobanky

18.03.2014  |  Barbora Coubalová, Project manager assistant Aktualizováno: 19.03.2014
 

Fotografie, které hodláte použít na Vašem webu, či propagačních materiálech, je v případě, že nemáte vlastní, nutné legálně zakoupit v některé z fotobank. V opačném případě se vystavujete riziku velké pokuty.

Search Royalty Free stock images on Dreamstime:

Nákup a výběr fotografií provedete jednoduše po přihlášení do zákaznického účtu. Váš vlastní profil Vám zřídíme a přístupové údaje zašleme.

Každá fotografie je dostupná v několika velikostech, různých kvalitách. Je vždy důležité vědět, k jakému účelu bude fotografie použita a poradit se nejlépe s grafikem, které rozlišení je pro danou zakázku vhodné. Poté již zakoupíte potřebné množství kreditů, za které požadovanou fotografii pořídíte.

 


dreamstime.com

Přihlášení

Fotobanky/dreamstime login.JPG

Vložíte: Username / uživatelské jméno a password / heslo

V pravém horním rohu se zobrazuje aktuální stav Vašeho konta: credits remaining, počty nakoupených/ stažených fotografií a další údaje o provedených transakcích.

Nákup:

Fotobanky/dream-sumar

Vedle „credits remaining“ je zobrazen aktuální stav Vašeho kreditového účtu, toto číslo je aktivní, kliknutím na něj se zobrazí stránka s možností výběru nákupu.

Záložka „subscription“ předplatné (časové) a záložka „credit packages“, kterou prosím zvolte.

Fotobanky/dream packages.JPG

Zde vyberte balíček s požadovaným množstvím kreditů a stiskněte tlačítko „ Buy“.

Druhým krokem, po výběru balíčku je platba. Fotobanka dreamstime akceptuje zobrazené karty či platbu přes PayPal. Po zadání povinných údajů klikněte na tlačítko „Submit“

Fotobanky/dream platba.JPG

Po provedení platební transakce se počet zakoupených kreditů připíše k původnímu stavu Vašeho účtu a zobrazí aktuální stav opět v pravém horním rohu vedle „Credits remaining“.

Detaily objednávek, př. tisk dokladů, naleznete v sekci „Management area“ – Payment Profiles.


fotolia.eu

Přihlášení

Fotobanky/fotolia login.JPG

Vložíte: login/uživatelské jméno a password/heslo.

Nákup:

Fotobanky/nákup-fotolia

V pravém horním rohu se zobrazuje aktuální stav Vašeho konta: Buy Credits , počty fotografií v Lightboxu, či košíku. Po kliknutí na „ Buy Credits“ se zobrazí stránka s možností výběru nákupu.

Jakmile vyberete vhodný balíček s předvoleným počtem kreditů, př. na dolní části stránky vyberete jiný, pro Vás dostačující počet – min. 10 kreditů, klikněte na tlačítko „ BUY IT“.

Pokračujte k platbě.

Fotobanka Fotolia akceptuje zobrazené karty či platbu přes PayPal. Po zvolení druhu platby zaškrtněte políčko před „I accept the Terms and Conditions ….“/ souhlas se smluvními a platebními podmínkami. Potvrďte tlačítkem „Continue“

Fotobanky/fotoliaplatba.JPG

Doplníte povinné údaje k provedení platby a potvrdíte. V případě, že chcete zapamatovat údaje o platební kartě zaškrtněte políčko pamatovat „Remember this credit card for future purchases“ a potvrďte nákup tlačítkem „Confirm purchase“.

Fotobanky/fotolia plat udaje.JPG

Detaily objednávek, př. tisk dokladů, neleznete v záložce „My Account“. Také zde najdete odkaz na aktuální počet kreditů, jejich koupi, přehled již koupených fotografií atd….

Fotobanky/fotolia-profil

 

Reference

Štítky

Naše nabídka

- Profesionální tvorba www 
- Elektronický obchod
- E-marketing, SEO, PPC
- E-commerce, Intranet, Portály
- Webhosting, konzultace, poradenství
- Grafika, loga, design, tisk

 
Více informací
 
 
Novinky | Naše reference | Naše nabídka | Kontakt | Otázky a odpovědi