úvod | tisk | napište nám
Jak efektivně utrácet za internetovou propagaci

Flipbook od Neofemy

03.04.2013  |  Ing. Táňa Vohradníková, account manager Aktualizováno: 30.04.2013

Stává se Vám, že se pdf. soubory na webu špatně zobrazují nebo dlouho načítají?

Vadí Vám, že letáky a katalogy končí v koši, aniž by se dostali účelně do rukou zákazníků?

Chcete svým uživatelům nabídnout moderní a atraktivní vzhled Vašeho jídelního lístku, božurky, fotoalba, módního katalogu, videoalba, knihy návštěv, referencí?

Pokud jste si alespoň 2x odpověděli ANO, neváhejte a objednejte si naší aplikaci FLIPBOOK.

S touto aplikací budete o krok napřed před konkurencí a zároveň získáte mnoho nových zákazníků díky přehledné, listovací prezentaci. Jestliže nabízíte brožurky v tištěné podobě, tak se Vaše náklady na tisk obratem sníží. Zákazníkům totiž nabídnete nový elektronický katalog, který si, v pohodlí domova, prolistují jako tištěný katalog, jen s použitím Vaší webové prezentace.

Zní to lákavě?

Ano, je to tak a za dostupnou cenu. Nový, atraktivní vzhled s pohodlnou listovací funkcí. Neofema Vám v tomto roce nabízí horkou novinku internetového marketingu = flipbook. Zpracujeme Vaše pdf. katalogy do moderní flashové podoby. Flipbook je naše nová aplikace pro tvorbu listovacího digitálního katalogu.

Výhody listovacího katalogu:

 

Elektronický listovací katalog je vhodný pro všechny, kteří vyrábějí, prodávají nebo prezentují jakékoliv zboží, produkty, služby apod. Vhodný je pro cestovní kanceláře, restaurace, supermarkety, salony, auto prodejce, ale i módní butiky, kde si klient vybírá produkty hlavně vizuálně.

Využití online katalogu proti tištěné verzi přináší mnoho výhod, především úsporu nákladů, aktuálnost katalogu (opravy chyb během chvilky), což v tištěném nedocílíte. Další výhodou je, že je zákazníkům neustále k dispozici na vašem webu.

Jak to funguje?

Ano, mám zájem o listovací katalog
 

Štítky: grafické práce, www stránky, tiskoviny

Reference

Štítky

Naše nabídka

- Profesionální tvorba www 
- Elektronický obchod
- E-marketing, SEO, PPC
- E-commerce, Intranet, Portály
- Webhosting, konzultace, poradenství
- Grafika, loga, design, tisk

 
Více informací
 
 
Novinky | Naše reference | Naše nabídka | Kontakt | Otázky a odpovědi